Kaunseling Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IBU BAPA HALANG IMPIAN

Go down

IBU BAPA HALANG IMPIAN Empty IBU BAPA HALANG IMPIAN

Post  aemmerd Mon Jan 16, 2012 1:25 am

Salam.
saya ada satu masalah yg terbesar dlam hidup saya.
saya telah menyertai satu ujibakat melalui emel yg diuruskan oleh agensi hiburan di Korea Selatan.
lalu saya telah diterima dlam ujibakat melalui emel tersebut dan agensi meminta saya untuk pergi ke pejabat utama mereka (di Korea Selatan).
saya telah memberitahu ibu bapa ttg hal tersebut dan mengharapkan pujian/sokongan/tumpuan dari mereka. Very Happy

namun apa yg saya dpat hanyalah suara lantang mereka yg memarahi/mengherdik saya. Evil or Very Mad
walaupun saya seorang lelaki,tp saya hmpir menangis selepas kejadian itu kerana mnjadi seorang PENGHIBUR di negara luar adalah impian saya Sad
saya kini tnggal kira2 minggu sebelum ujibakat di pejabat utama agensi tersebut (28/1)
saya perlukan sokongan/bantuan berupa wang perbelanjaan utk mmbeli tiket penerbangan dan duit belanja dalam RM3200.namun ibu bapa saya menampakkan reaksi yg negatif ttg hal ini.

saya PERLUKAN NASIHAT/MOTIVASI/ALTERNATIF utk memujuk kedua ibu bapa saya & memulihkan semangat saya yg smakin pudar pale

aemmerd

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002124785940

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics