Kaunseling Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apa yang saya patut buat??? sya perlukan sokongan ibu...tp dia tak nak

Go down

Apa yang saya patut buat??? sya perlukan sokongan ibu...tp dia tak nak Empty Apa yang saya patut buat??? sya perlukan sokongan ibu...tp dia tak nak

Post  Hana tajima Tue Nov 19, 2013 6:46 pm

As salam ...saya harap dpt bimbingan...saya rasa sedeh baru2 ni saya dikritik timbalan rektor kolej saya sbb saya nak sambung pelajaran di pondok kerana ingin bljr agama setelah tamat diploma...so saya mengadu kt mak saya dgn harapan dia akn menyokong niat baik saya..tp yang sedehnya dia menyalahkan saya...dan menyokong pandangan timbalan rektor saya... ape yang saye nak buat betul2 kerana Allah S.W.T.. salahke ape saya lakukan ini???? saya bukannya buat dosa tp k'baikan saya betul2 rasa t'kilan....disbbkn mak saya slalu salahkan saya & tidak menyokong saya...saya slalu x sedar yang saya memarahi ibu saya...krn t'tekan dgn layanannya...saya rasa b'dosa sangat...apa yang patut saya buat supaya saya tak lagi m'harap sokongan ibu saya..dan boleh b'dikari dari sudut emosi ,mental & fizikal..supaya saya tak lagi memarahi dia..saya tak nak buat dosa lg...tolonglah saya...saya rasa buntu sbb x da sesiapa...bapa saya sudah meninggal dunia , dan x ada teman karib...

Hana tajima

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics