Kaunseling Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

masalah onani bagi sesorang wanita

Go down

masalah onani bagi sesorang wanita Empty masalah onani bagi sesorang wanita

Post  bintang_malam Tue Nov 09, 2010 4:01 pm

sya sudah pun mendirikan umah tangga sya selama 5 bulan...dan sekarang saya sedang mengandungkan anak pertama saya selama 4 bulan...masalah saya hadapi,sejak sebelum memasuki alam berumahtangga lagi saya telah melakukan perbuatan onani untuk kepuasan diri sya sendiri.seperti,saya telah mengesel-geselkan permukaan kemaluan sya dengan tangan sehingga mengeluarkan cecair,dan sehinggalah saya merasaikan kemuncaknye sejurus perbuatan itu diteruskan.....sehinggalah saya merasinyer sampai ke kepala sya darah yang berderau datang....ataupun tahap kemuncakanyer itu.....tapi, setelah memasuki alam berumahtangga saya tetap gagal mengawal tindakan terkutuk sya itu dari di amalkan semasa ketiadaan suami.....sedangkan saya tahu apa kesannya terhadap diri saya kalau saya terus amalkannye....pabila sesudah saya melakukannye,saya mulai sedar dan berasa tidak tenang,gelisah,dan berfikiran yang bukan-bukan kerana tindakan salah saya itu... saya berasa bersalah yang teramat sangat,tetapi kenapa masih ulanginyer lagi walaupun tau yang benda tu perbuatan salah....ingin saya meluahkan permasalahan saya sebelum nie pada orang lain yang saya percayai,tapi saya tidak yakin....saya takut apa tindakbalasnye terhadap apa yang saya ceritakan tu...dan rahsia saya tu pecah terbelang.

sekarang saya minta teramat sangat dari pihak anda untuk nasihat atau pendapat yang bermakna buat saya,dari segi keagamaan nye dan kesihatan....dan apakah yang perlu saya lakukannye untuk mengelakkannya dari terus berlaku tanpa terkawal....
sya pohon sangat-sangat dari pihak anda...BANTU SAYA...!!

bintang_malam

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics