Kaunseling Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAYA LETIH IDUP MCM NEH

Go down

SAYA  LETIH IDUP MCM NEH Empty SAYA LETIH IDUP MCM NEH

Post  LALAT Tue Jul 26, 2011 7:03 am

Saya anak angkat dalam fmli.. sya student universiti...adik bradik 4 org,...semua dh dewasa...saya x tahan dgn sikap ibu saya, dan adik beradik saya...ibu saya neh suka jerkah..ckap kuat2, saya dh besar, so x perlu nk bercakap macam tuh rasanya...malu saya dgn jiran-jiran... abg sulung saya suka cari ksalahn saya, dari kecik lagi dia x suka dgn saya, bila rumah bersepah sket, saya kena jerit... saya penat mcm neh!! ibu saya bila adik beradik ckap semua betol, pndapat saya lngsung x nk dengr......bila diorg semua marah kat saya, ibu dgn ayah x penah defend saya even benda tuh x betol.... saya kecewa, xda tmpat nk mngadu.... sedih sgt bila tngok femli org laen normal, saya x...saya sedar sapa saya, cuma jgn layan saya mcm tuh.. saya nk kluar dgn kwan2 x penah izinkn, saya duduk rumah layan internet, dikata makan tido x buat keje rumah...saya melawan dikata kuang ajar, saya diam saya sakit ati, saya letih mcm neh...kekadang rsa mcm nk mati pon ada!! saya nangis xda sapa tau... saya dh dewasa tp dilayan mcm budak2.... bila balik kampus baru saya rasa seronok, dari duduk d rumah.... kawan2 saya lngsung x berani ke rumah sebab ibu saya ... salahkah saya bersosial di internet...bila saya nafikan tuduhan ,saya dikatakan suka mnyalahkan org laen.. saya korban bnyk impian saya, masa remaja saya utk puaskan ati diorg...ap lagi yg diorg x puas ati??? saya bukan org gaji yg 24 jam kena uruskan rumah, sya ad life sendiri.... bila saya bebal, ibu saya jerit satu rumah...dia bebal bleh plak!! saya tido x bleh, dia tido sepanjang hari bleh plak... suka ckp keburukan saya kt adik bradik yg laen,...kt org laen apatah lagi..saya diam dn senyum saja...tpi saya dah x tahan dah"!! diorg pikir diorg je.. saya neh, xpayah nk pikir pasal saya pon x pe la, just layan saya baek2...cakap baek2... efek bnda neh kt saya, sampai saya takut nk bersosial...dri kecik smpai sekarang.... Sad Sad

LALAT
Guest

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics