Kaunseling Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dia atau dia yg patut sy pilih ?

Go down

dia atau dia yg patut sy pilih ? Empty dia atau dia yg patut sy pilih ?

Post  amira Sat Jun 01, 2013 10:22 am

Assalamualaikum , saya ingin meminta pendapat semua . Saya tersepit antara cinta dua lelaki , saya sendiri tidak tahu ttng perasaan saya . Berkali2 sy menanyakan diri sy sendiri , "siapa yg aku cinta ?" tapi sy tidak mampu untuk mnjawab soalan ini . Sy merupakan bekas pelajar sbp , ketika di tingkatan 4 sy mnyimpan perasaan terhadap si A . Tapi sy fikir sy hanya bertepuk sebelah tngan . Ketika itu sy rapat dengan kwan baik si A , iaitu si B . Hampa mengharapkan si A , tnpa sy sedar , sy mula tertarik dengan si B dan kami declare diri kami sbg psangan couple . Alhamdulillah , sy dn si A bjaya mendapat straight A dlm spm , ttapi si B biasa2 saja . Sy dan si A telah berjaya mndpat ipt yg sama , si B pula msuk matrik . Saat ini sy masih gf si B . Ketika di ipt , si A meluahkn perasaannya kepada sy , ternyata cinta sy dlu tidak bertepuk sebelah tngan . Saya semakin rapat dengan si A , ttpi masih gf kpd si B . Sy tidak mahu melukakn hati kedua-duanya , sy juga tidak mahu mnggalkan harapan kpd salah sorg dri mereka . Sy tidak meminta utk menyakitkan hati sape2 , saya mohon pandngan dari semua agar sy dpat membuat keputusan yg terbaik .

amira

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics