Kaunseling Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masalah dengan rakan sekelas.

Go down

Masalah dengan rakan sekelas. Empty Masalah dengan rakan sekelas.

Post  Ito93 Tue Apr 30, 2013 12:14 pm

saya adalah seorang penuntut di sesebuah institusi... masalah saya adalah , saya sering diejek/dimaki oleh kwn saya tanpa menyebut nama saya, mereka sekadar memberi pembayang..contohnya sewaktu dlm kelas, saya sakit perut, oleh yang demikian, bau najis mungkin keluar dri dubur saya tanpa saya sedari... mereka menggelar saya shit(tahi)+man(lelaki)..lama-kelamaan, tanpa saya sedari..apabila masuk sahaja dlm kelas...bau najis keluar dari dubur saya..yang peliknya saya tidak merasa hendak membuang air besar atau sakit perut...perkara ini berterusan didalam kelas selama seminggu lebih. justeru, saya mengalami tekanan dan malu dengan rakan sekelas saya..bagaimanakah hendak mengatasi masalah ini? tujuan saya datang ke institusi ,tidak lain dan tidak bukan hanya untuk menuntut ilmu...bau najis itu hanya keluar sewaktu dalam kelas dan apabila berjumpa dengan rakan sekelas saya.. tolong! bagi saya ini adalah perkara serius dan juga pertama kali terjadi dalam hidup saya...

Ito93

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics